Acasă baeram, pe stradă baeram
În club e baeram, ba eram, ba nu eram
La mine baeram, la tine baeram
Ba am, ba n-am, dar tot îmi place baeram
Să fac tam-tam, să plec fără vreun plan
Când vin, n-am, n-am, vreun ban, e cam cam
Că ușa e închisă, tre' să intru iar pe geam
Nu-mi plac distracțiile organizate
Vreau să mă distrez, să nu mă gândesc la fapte
Nu vreau canapele, nu îți trebuie lovele
Vreau doar să-mi dai tot ce inima îți cere
Nu vreau fițe de club
Aici nu se bea suc
Vreau muzica la maxim
Ca să mă pun lângă sub
Departe să mă duc, știi că vreau să fug
A-a, ce? A-a, ce?
Băi, nu te aud!
Acasă baeram, pe stradă baeram
În club e baeram, ba eram, ba nu eram
La mine baeram, la tine baeram
Să spună cineva, ba eram, ba nu eram
Și zilele astea îmi amintesc
Că ba eram, ba nu eram
Ba mă plimbam, ba leneveam
Ba mă îmbătam, ba mă trezeam
Baeram de ceva timp
Oamenii tot vin și pun pariu
Că niciunul habar n-are ce sărbătorim! (Ah)
Dar nu-i nimic, lasă că știu eu!
Vă dau motive de băut
Bem pentru ziua mea de anul trecut
Hai, vă salut!
Dar la ușă a bătut poliția
Ne cheamă la secție
Că cineva de-aici a parcat în intersecție
Dă muzica încet, că se aude basul
Te ții de noi, dacă e cazul
Deschide ușa, calm glasul
Să vorbească unul care știe cât e ceasul
Eu nici nu-i știu pe toți
Dubioșii dracu' ce sunteți!
Ba vă văd, ba nu vă văd
Tot apăreți, tot dispăreți
Acasă baeram, pe stradă baeram
În club e baeram, ba eram, ba nu eram
La mine baeram, la tine baeram
Să spună cineva, ba eram, ba nu eram
Baeram, Baeram, Baeram
Vreau doar să dai tot ce inima îți cere! (Baeram)
Baeram, Baeram, Baeram, Baeram
Acasă baeram, pe stradă baeram
În club e baeram, ba eram, ba nu eram
La mine baeram, la tine baeram
Să spună cineva, ba eram, ba nu eram
Acasă baeram, pe stradă baeram
În club e baeram, ba eram, ba nu eram
La mine baeram, la tine baeram
Să spună cineva, ba eram, ba nu eram
|