|
Îmi pare rău, e vina mea
Minciuna s-o cred nu, se auzea deja
S-a rupt lanțul de iubire, s-a stins flacăra
Dar nu e vina ta, este vina mea
Când se rupe ața nu mai ține
Degeaba se înnoadă că tot timpul e subțire
Când o femeie se satură, ii se tare
Nici o promisiune nu o mai îndoaie
Timpul nu se mai întoarce
L-as da înapoi să îmi dau câteva capace
Ți-ai băgat coada drace
Dar fără ajutorul meu, clar nu aveai ce face
Nu-mi place, nu așa speram să fie
Ziceam că ziua asta nu o să vie
Da uite că a venit și nimeni nu
O să mai poată să facă nimic, am ieșit
Îmi pare rău, e vina mea
Minciuna s-o cred nu, se auzea deja
S-a rupt lanțul de iubire, s-a stins flacăra
Dar nu e vina ta, este vina mea
Îmi pare rău, e vina mea
Minciuna s-o cred nu, se auzea deja
S-a rupt lanțul de iubire, s-a stins flacăra
Dar nu e vina ta, este vina mea
Îmi pare rău mamă soacră
Am încercat să fiu de treabă
Să fac totul ca la carte, n-am fost fără pată
N-a fost mereu roz dar când
Faci multe căcaturi nimic nu e mai frumos
E periculos când zboară pahare și farfurii
Copii capul jos, vă rog cioburile sunt mii
Tati iară a dat-o în bară
Mami se uită furios, miroase a birou de avocat jegos
Boss, părea așa de bine de afară
Focul se stinge când oala dă pe afară
Părea așa de bine de afară
Ploua cu găleata și credeam că-i primăvară
Îmi pare rău, e vina mea
Minciuna s-o cred nu, se auzea deja
S-a rupt lanțul de iubire, s-a stins flacăra
Dar nu e vina ta, este vina mea
Îmi pare rău, e vina mea
Minciuna s-o cred nu, se auzea deja
S-a rupt lanțul de iubire, s-a stins flacăra
Dar nu e vina ta, este vina mea
|
|