znałem już najlepsze trunki nie tylko miód z gatunkiem
sam robiłem tanie wina smako wzięto jest dziedzina
więc do świtu aż do zmroku rozlewałem je w rynsztoku.
Więc dziś powiem wam kochani żyć bez wódy jest do bani!!!
Ref. Więc warto pić warto pędzić warto żyć
i znaleźć się z procentami aż na dnie
Więc warto pić Więc warto pić
i znaleźć się z procentami aż na dnie.